Hakkımızda

Hakkımızda


Geri dönüşüm sektöründe var olmamızın bu sektöre hizmet vermemizin altın ve tek bir sebebi var GELECEK, bizden sonraki nesilleri ve doğayı daha yaşanabilir daha temiz daha az özkaynak kullanarak bilinçlendirerek önem vererek aynı zamanda da ülke ekonomisine de faydalar sağlayabilmek; Bientex’in başlıca kuruluş sebepleridir.

Ülkemizde ki tekstil atıklarının yaklaşık yıllık olarak 3000 tonunu Bientex ailesi olarak tekrar kullanımınıza sunuyoruz. Ufak dokunuşlar ve kesinlikle ödün vermediğimiz temiz bir gelecek ideolojisiyle dünyamızı temizlemeye devam edeceğiz.

Herşey çok eski yıllarda aile büyüklerimizin eski eşyaları keserek tekrar ip haline getirmesiyle başladı. Bu ipler o zamanlar sadece kapı paspası olarak bir sefer daha kullanılabiliyordu, şimdi ise hayal gücümüzü zorlayacak üretimler için artık bu penye ipliği yaşantımızın bir parçası oldu.

Bientex evinizde, işinizde, çevrenizde, hayatınızda var olacak aklınıza gelecek her alanda size pratik örgü çözümleri sunmak ve tamamıyla geri dönüşüm ile tekrar kazanılmış malzemeleri dünyamıza zarar vermeden daha uzun yıllar kullanabilmek adına çalışıyor ve çalışmaya devam edecektir

Bientex ürünleri sizlere ulaştığında bizler aracılığıyla dünyamıza sağladıklarımız ise;

Düşünün pamuktan yola çıkılarak kumaş haline gelen tohumu bu süre gelen zaman da kullanılan doğal kaynaklar insan gücü ve zamanımız sonucunda fabrikalarda kullanılmamak üzere bertaraf edilecek bir sürü ürün !!

işte Bientex bu kayıpları önlemek ve hiçbir enerjinin boşa gitmemesini sağlamak için sizler ile birlikte daha güzel bir gelecek sağlayabilmek için çalışmalarına devam edecektir.

Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.